Чамци од тесто со спанаќ – денот нека почне ДЕЛИКАТЕСНО

Чамци од тесто со спанаќ – денот нека почне ДЕЛИКАТЕСНО

Денот нека започне вкусно, направете си чамци полнете си спанаќ. Врвно уживање.Се е прикажано во видеото:

 

Поврзани вести на Готви.мк

Англиски погачици со чедар – ќе ги правите во секоја прилика

Полнети тиквички по најдобар рецепт

Рости од компир

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

Еве што научивме на часовите по готвење со Фичо