КОРИСНО ЗА ЛЕТОТО: Направете мелем за испуканите пети

КОРИСНО ЗА ЛЕТОТО: Направете мелем за испуканите пети

Направете мелем за испуканите пети. Доаѓа лето, па сите сакаме да облечеме високи потпетици, сандали, апостолки, а за вашите нозе да блескаат и да изгледаат уредно и здраво, ви треба само ова:

 

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате