ГО ФРЛАМЕ А Е МНОГУ ЗДРАВ: Никогаш веќе нема да го фрлите ова од бананата

ГО ФРЛАМЕ А Е МНОГУ ЗДРАВ: Никогаш веќе нема да го фрлите ова од бананата

Не е хранлив и богат со витамини само плодот на бананата, туку у делот кој често го фрламе без да размислиме ни малку што крие во себе.Ова поучно видео ќе ви објасни каква грешка сме правеле до сега:

 

Повеќе на Готви.мк:

Преслатко: Реакција на бебиња кога за прв пат пробуваат сладолед (видео)

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

ВИДЕО: Вистинска „магија“ со која ќе ги воодушевите децата – ви треба лубеница

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

singlepost_text