Лековита смеса за ЗБОГУМ на проблеми со бешиката – делува 100%

Лековита смеса за ЗБОГУМ на проблеми со бешиката – делува 100%

, овошјето и зеленчукот се дар од Бога и природата. Ако имате проблеми со бешиката, ви нудиме супер смеса за болките и маките да станат минато.

Состојки:

  • 1 кафена лажичка јаболко
  • 1 лафена лажичка кромид
  • 1 кафена лажичка мед

 

 

 

Ова е подготовката и начинот на употреба:

 

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

БЕСПЛАТНО: Домашни средства за чистење флеки и перење на облека

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

Чини само 1 денар – Рецепт со кој ќе ги освежите боите на алиштата

Ви смрдат патиките? Еве кои лекови ги предлагаат читателите

Кулинарски трик – Употребете ја оваа намирница и маслото нема да ви загорува при пржење

Едноставен трик со кој ќе ги избркате мувите од вашиот двор и балкон

ВИДЕО: Рецепт за органска маска за длабинска нега на оштетена коса