БРЗ РУЧЕК: По работата влезете во кујна и згответе за 5 минути

БРЗ РУЧЕК: По работата влезете во кујна и згответе за 5 минути

Ако сакате брз и вкусен ручек, тогаш ви го нудиме овој рецепт.Ви требаат колбаси, сланина, шунка, зачини и сирење за деликатес.

Повеќе на Готви.мк:

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко