Кисело-слатки топчиња: Бомбици со вишни

Кисело-слатки топчиња: Бомбици со вишни

Ако сакате нешто благо со одличен вкус и арома, тогаш ви нудиме да го погледнете ова видео за посни бомбици со вишни.Со оглед на тоа дека доаѓа сезона на вишни и цреши, ова е идеален, киселкаст и освежителен чоколаден вкус.

Еве што ви е потребно за овој десерт и начинот на подготвувањето:

Повеќе на Готви.мк:

Преслатко: Реакција на бебиња кога за прв пат пробуваат сладолед (видео)

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

ВИДЕО: Вистинска „магија“ со која ќе ги воодушевите децата – ви треба лубеница

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

singlepost_text