РЕТКО КОЈ ЌЕ ВИ ГО КАЖЕ РЕЦЕПТОТ: Оваа смеса  е УБИЕЦ на сите инфекции во телото

РЕТКО КОЈ ЌЕ ВИ ГО КАЖЕ РЕЦЕПТОТ: Оваа смеса  е УБИЕЦ на сите инфекции во телото

Ова е најмоќниот природен антибиотик за телото, тоник од дамнешни времиња, кој ретко кој ќе ви го каже.Ви треба лук, куркума, кромид, ѓумбир, вода, јаболков оцет и рен.

Еве како се подготвува и користи:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Senigallia – Хотел, бар и ресторан кој стана уште едно обележје на Скопје

Дохранување на вашето бебе – Прочитајте искуство и совети од родители

Грижете се за здравјето на бебето: Еве што треба да јадат трудниците

ФОТО: Еве како ќе се вика петтото дете на Џејми Оливер

ФОТО: Џејми Оливер е татко за пример

Зошто се прават мекици и зошто мајките не се присутни?

Северина држи диета кога е бремена – Еве која

ВИДЕО: Кои се 10 најважни намирници за бебињата

Преслатко: Реакција на бебиња кога за прв пат пробуваат сладолед (видео)

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

ВИДЕО: Вистинска „магија“ со која ќе ги воодушевите децата – ви треба лубеница