ТОПЛО ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ: Земички полнети со месо

ТОПЛО ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ: Земички полнети со месо

Фин и вкусен рецепт кој брзо се прави, а ќе ви послужи за вечера, појадок или за пред гости.
Направете земички со мелено месо во тава.
Ова е се што ви треба, а во видеото кое следи е прикажана и подготовката:

 Повеќе на Готви.мк:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text