Ви здодеа од пржен и печен компир? Тркалца од компир и фета

Ви здодеа од пржен и печен компир? Тркалца од компир и фета

Секојдневно јадеме компири, пржени, печени, варени, а ако сакате нешто поинакво, а вкусно, ви нудиме тркалца од компир.Компир и фета е се што ви треба за деликатес.

Повеќе на Готви.мк:

Преслатко: Реакција на бебиња кога за прв пат пробуваат сладолед (видео)

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

ВИДЕО: Вистинска „магија“ со која ќе ги воодушевите децата – ви треба лубеница

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

 

singlepost_text