ВИ ОСТАНАА МНОГУ ЈАЈЦА ОД ВЕЛИГДЕН? Направете ги со сос

ВИ ОСТАНАА МНОГУ ЈАЈЦА ОД ВЕЛИГДЕН? Направете ги со сос

Прсти ќе излижете од овој деликатес. Ако ви останаа многу јајца од Велигден, еве како да ги искористите со совршен сос од сенф.

Повеќе на Готви.мк:

Шеф салата

Дресинг за Шеф салата

Таљатели со зеленчук

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

Еве што научивме на часовите по готвење со Фичо

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

singlepost_text