ЗАКУСКА ЗА МЕДАЛ: Брускети со јајце

ЗАКУСКА ЗА МЕДАЛ: Брускети со јајце

Направете вкусна закуска во вашиот дом. Со неколку намирници и пржено јајце одозгора, наоравете деликатес.Никогаш не здосадува од италијанската кујна.

 

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

Тазе домашен леб

Полнет запечен леб

Домашниот леб на мајче Вера

Домашен леб со маслинки

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

singlepost_text