ВИДЕО: Офарбајте велигденски јајца со памук – многу е лесно!

ВИДЕО: Офарбајте велигденски јајца со памук – многу е лесно!

Ако се уште размислувате која техника да ја примените ова година за да офарбате јајца за Велигден, ви предложуваме да ја погледнете едноставната метода на фарбање со помош на памук и газа.

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text