Ако ви здодеа да јадете едно исто: Исече кругови кромид па ги наполни – ДЕЛИКАТЕС

Ако ви здодеа да јадете едно исто: Исече кругови кромид па ги наполни – ДЕЛИКАТЕС

Направете деликатес кој ќе ги собере сите на трпеза. Исечете кругови кромид, па направете неодолив крем-сос. Ова е совршен избор ако сакате да смените нешто во кујната.
Совршено одат со пиво.
Еве што ви треба:

Повеќе на Готви.мк:

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

singlepost_text