ВИДЕО ХИТ: Нема да верувате – проѕирни полнети јајца, прав ДЕЛИКАТЕС

ВИДЕО ХИТ: Нема да верувате – проѕирни полнети јајца, прав ДЕЛИКАТЕС

Нема да верувате но ова постои и многу е вкусно! Направете желе јајца за Велигден.Ви требаат само неколку намирници, а постапката за овој деликатес е прикажана во видеото:

Повеќе на Готви.мк:

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко