МОРА ДА ПРОБАТЕ, КРЦКАВО УЖИВАЊЕ: Рендана мусака

МОРА ДА ПРОБАТЕ, КРЦКАВО УЖИВАЊЕ: Рендана мусака

Направете нова мусака која ќе ви стане омилена. Ви требаат компир и мелено месо како по стандардниот рецепт, но тука наместо да сечеме кругови, ги рендаме компирите.Полесно и повкусно. Еве како се прави:

 Повеќе на Готви.мк:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

singlepost_text