ВИДЕО: Зема фолија и ги офарба велигденските јајца – лесна и брза техника

ВИДЕО: Зема фолија и ги офарба велигденските јајца – лесна и брза техника

Зема фолија и ги офарба велигденските јајца во најубави бои. Техника која веднаш ќе ја пробате и вие:

Повеќе на Готви.мк:

Нема веќе стоење до шпорет – Колач без печење, совршен за горештините

Чоколадно чудо: Брз и вкусен колач со едно јајце

Најбрзиот колач на светот: Измешајте брашно и сладолед и ќе добиете колач за 5 минути

ВИДЕО: Трикови за печење колачиња кои ќе ги пробате веднаш

Овошен колач со јагоди

Колач со печени јаболка

singlepost_text