СПЕЦИЈАЛИТЕТ: „Велигденски зајчиња”

СПЕЦИЈАЛИТЕТ: „Велигденски зајчиња”

Направете совршени зајачиња од тесто. Домот ќе замириса магично, а вкусот е совршен.

Ова е се што ви треба за празничната трпеза да блеска.

 

Повеќе на Готви.мк:

Чајот од шипка како лек

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Супер брз и вкусен домашен сос за хамбургер или пилешко

singlepost_text