БРЗО И ЛЕСНО: Кралски доручек (ВИДЕО)

БРЗО И ЛЕСНО: Кралски доручек (ВИДЕО)

Доручекот е оброк кој не смеете да го прескокнете, а овој рецепт, дефинитивно ќе ве освои.

Ви пренесуваме предлог за еден врвен и гурмански утрински доручек.

Погледнете го видеото и подгответе го ова јадење за наредниот доручек. Сигурно ќе ви се допадне!

Повеќе на Готви.мк:

Нема веќе стоење до шпорет – Колач без печење, совршен за горештините

Чоколадно чудо: Брз и вкусен колач со едно јајце

Најбрзиот колач на светот: Измешајте брашно и сладолед и ќе добиете колач за 5 минути

ВИДЕО: Трикови за печење колачиња кои ќе ги пробате веднаш

Овошен колач со јагоди

Колач со печени јаболка

singlepost_text