За болки во стомакот, гастритис и чир – домашен лек ЧУДА прави

За болки во стомакот, гастритис и чир – домашен лек ЧУДА прави

Овој лек од мед и сусам ќе ви помогне да се справите со болки во стомакот.Еве што ви треба и што лекува:

 

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text