Совршена пастрмка во фолија

Совршена пастрмка во фолија

Направете совршена пастрмка во фолија која е одличен начин за да го соберете целото семејство на трпеза.Ова е се што ви треба и начинот на подготовка:

 

Повеќе на Готви.мк:

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула

singlepost_text