Доаѓаат горештини: Оладете ги пијалоците за 2 минути!

Доаѓаат горештини: Оладете ги пијалоците за 2 минути!

Сите знаеме колку ни се потребни ладни пијалоци во топлите денови, а со овој видео совет спасете си време и разладете се.

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Чоколадна баклава

Баклава

Баклава со вишни

Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет

Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди

Возможно е – еве како да направиш торта за 10 минути

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

За секоја прослава – Тигар торта

singlepost_text