ДЕЛИКАТЕСНИ ЗАЛЧИЊА: Солен колач со туна

ДЕЛИКАТЕСНИ ЗАЛЧИЊА: Солен колач со туна

Иако кога ќе се спомене туна, прво ни текнува на салати или тестенини, со неа може да се направи супер пециво.Направете вкусни ситни и солени колачи со туна.

Ова е се што ви треба:

Повеќе на Готви.мк:

Свежа салата која топи килограми и ја враќа концентрацијата

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Неодолива крем салата

Малиџано – одличен домашен рецепт

Зеленчукова ужинка за на работа

Свежа салата со брокула

singlepost_text