ХИТ СПЕЦИЈАЛИТЕТ: Го изгоре шлагот на тортата, доби нешто НЕВЕРОЈАТНО ДОБРО

ХИТ СПЕЦИЈАЛИТЕТ: Го изгоре шлагот на тортата, доби нешто НЕВЕРОЈАТНО ДОБРО

Ако сакате деликатеси и да експериментирате во кујната, овој супер креативен и вкусен десерт споделен на страната на Тејсти е за вас.
Направи торта со шлаг, па го изгоре и така доби поголем деликатес
.

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text