Запечен полнет компир на американски начин

Запечен полнет компир на американски начин

Сите сме љубители на компири, а особено задоволство е кога компирот од рерна крцка и има неодолива арома.Направете полнети компири на американски начин кои се готови за неколку минути.

Ова е подготовката:

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text