РУЧЕК ЗА 25 МИНУТИ: Пица-калцоне

РУЧЕК ЗА 25 МИНУТИ: Пица-калцоне

Сите сакаме мирис на пица во кујната, а кога ќе ја пробаме така крцкава и вкусна, здивот ни запира.Ви нудиме супер рецепт за пица-калцоне која за 25 минути ќе биде на трпеза.

На видеото во продолжение е прикажано се:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Дохранување на вашето бебе – Прочитајте искуство и совети од родители

Грижете се за здравјето на бебето: Еве што треба да јадат трудниците

ФОТО: Еве како ќе се вика петтото дете на Џејми Оливер

ФОТО: Џејми Оливер е татко за пример

Зошто се прават мекици и зошто мајките не се присутни?

Северина држи диета кога е бремена – Еве која

ВИДЕО: Кои се 10 најважни намирници за бебињата

singlepost_text