ВИДЕО: Исечете ја тортата без грешка – супер трик

ВИДЕО: Исечете ја тортата без грешка – супер трик

Сите знаеме колкав проблем е сечењето на тортите, правилните парчиња и секако да не се изрони или распадне тортата.Ви нудиме спас за овој проблем.

Погледнете го во видеото:

Повеќе на Готви.мк:

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

Флеки од мастило или тонер – Потребна ви е само 1 намирница и ќе ги извадите

БЕСПЛАТНО: Домашни средства за чистење флеки и перење на облека

Оставете ги децата да си играат во трева – Има евтин рецепт кој ги вади флеките

Чини само 1 денар – Рецепт со кој ќе ги освежите боите на алиштата

 

singlepost_text