Ќе заборавите на пржени и печени: Компир-залачиња е новиот деликатес

Ќе заборавите на пржени и печени: Компир-залачиња е новиот деликатес

Ќе заборавите на печени, пржени или варени компири. Ова е врвен деликатес. Компир-залачиња е вашето ново омилено јадење кое често ќе е на трпеза.Ова е се што ви треба:

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text