Награди за Југоекспорт Стил – Саемските попусти продолжуваат во салоните за мебел

Награди за Југоекспорт Стил – Саемските попусти продолжуваат во салоните за мебел

Етаблираниот бренд за мебел Југоекспорт Стил се закити со 2 високи признанија за време на 43от Саем за мебел кој се одржа минатата недела во Скопје.

Југоекспорт Стил ја доби високата награда за трпезариската маса Bibiana на Miotto Design, како и признанието во категоријата „Мебел за трпезарии“, каде беше наградена масата Alina.

Комисија која ги оценуваше и награди производителите и трговците со мебел беше составена од претставници на Архитектонскиот факултет, Факултетот за дизајн, Асоцијацијата на архитекти, Кластерот на дрвната индустрија, како и од Министерство за економија на Република Македонија. Целиот настан беше традиционално организиран од страна на Саемот за мебел.

Како што предмалку објавија на својата веб страна саемските попусти продолжуваат во салоните на Југоекспорт Стил. Локација и контакт на салоните за мебел: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Contact

Каталозите со саемски промотивни цени кои се состојат од повеќе од 300 производи можете да ги погледнете тука: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Promotions

Од Југоекспорт Стил потенцираат и дека се првиот мебел e-shop од Македонија, односно овозможуваат плаќање и преку нивната веб страна. Истовремено, тие нудат бесплатен транспорт и монтажа низ цела Македонија.

Југоекспорт Стил ја продолжи и надгради традицијата на поранешниот реномиран бренд Југоекспорт. Југоекспорт Стил е основан во 1991 година во Македонија, со ексклузивен продажен простор во ГТЦ – Скопје, со површина од 420м2. Брендот има свој центар за мебел во Струмица 610 м2, како и во Илинден (наспорот хотел Белви) со 6.000м2. Југоекспорт Стил, одушевува со дизајнираниот мебел и модерните чисти линии, како и со италијанскиот мебел на кој никој не може да му одолее.

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

(ФОТО+ВИДЕО) Почнува Саемот за мебел – Ѕирнете како изгледа и погледнете ги каталозите со попусти

Почнува Саемот за мебел – ЕВЕ ГО Каталогот со ПОПУСТИ (ФОТО + ВИДЕО)

Гужви во салоните за мебел на Југоекспорт Стил – Објавени саемските попусти

Почнаа промотивните цени – Погледнете ги предсаемските мебел попусти во Југоекспорт Стил

Најголема мебел акција во салоните на Југоекспорт Стил

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет

Чоко кокос коцки

singlepost_text