ПОВЕЌЕ ОД МЕЗЕ: Моцарела стапчиња, се прават за 5 минути

ПОВЕЌЕ ОД МЕЗЕ: Моцарела стапчиња, се прават за 5 минути

Моцарела стапчиња, се топат во уста, сирењето се “тегне” како што сите обожаваме, подготовката брза и лесна.Направете го ова супер мезе:

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате