СПЕЦИЈАЛИТЕТ: Компир тава со запечен кашкавал

СПЕЦИЈАЛИТЕТ: Компир тава со запечен кашкавал

Кашкавал, арома на лукче и компир, подобра комбинација нема.Направете вкусна тава за ручек.

Ова е се што ви треба:

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Со грозје против брчки

Адријана Лима открива: Рецепт за утринско смути и совети за диета

Ким Кардашијан откри како ослабе 15 килограми за 2 месеци

Цеца со нов албум, а ние ви откриваме што јаде за да има таква линија

На традиционален британски појадок со Џон Њуман

Кои се омилените јадења и пијалоци на Енрике Иглесијас?

10 „убијци“ на вишокот калории

singlepost_text