Кинески лек кој не прави здрави како дрен

Кинески лек кој не прави здрави како дрен

Гоџи бобинките се кинески лек кој е познат и како “волчја билка”.

Служат за проблеми со црниот дроб, бубрезите и видот.

Добри се за имунитет и брз метаболизам.

Исто така, делуваат како превенција на тумори.

Имаат многу витамини, Е, Ц, Б, А, како и масни киселини.

Помагаат и за правилна работа на мозокот.

Повеќе рецепти со Пекабеско производи прочитај ТУКА

Пекабеско донираше млеко и сувомесни производи во Пунктот за бездомници

Пекабеско добитник на високо признание за корпоративна општествена одговорност

Пекабеско донираше 2,4 тони млеко и конзервирана храна за настраданите во поплавите

Пекабеско сертифицирана со ISO 22000 : 2005

Пекабеско донираше пакети со храна за социјално загрозени семејства

singlepost_text