Пролетна освежителна салата полна витамини

Пролетна освежителна салата полна витамини

Направете шарена, пролетна, озвежителна салата која е бомба со витамини.

Ова е се што ви треба и постапката за подготвување на истата:

 

Повеќе на Готви.мк:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

 

singlepost_text