(ФОТО+ВИДЕО) Почнува Саемот за мебел – Ѕирнете како изгледа и погледнете ги каталозите со попусти

(ФОТО+ВИДЕО) Почнува Саемот за мебел – Ѕирнете како изгледа и погледнете ги каталозите со попусти

На 21.03 почнува овогодинешниот Саем за мебел. Нашата екипа денеска забележа како изложувачите ги прават последните подготовки пред официјалниот почеток кој е најавен за утре во 10 часот.

Југоекспорт Стил, компанијата со повеќе од 25годишна традиција и симбол за квалитетен мебел ги објави саемските Каталози со попусти кои ќе важат во нивните салони, како и за време на Саемот за мебел. Тие се наоѓаат во хала број 2 и нивниот штанд изгледа навистина импресивно. Погледнете:

Промотивните каталози можете да ги погледнете на следниот линк: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Promotions

Локациите на салоните на Југоекспорт Стил се достапни на следниот линк: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Contact

Важно е да напоменеме дека Југоекспорт Стил нуди БЕСПЛАТЕН транспорт и монтажа низ цела Македонија. Исто така, Југоекспорт го отвори и првиот мебел e-shop во Македонија, односно овозможи директна нарачка и електронско плаќање преку нивната веб страна: www.jugoexportstil.com.mk

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Почнува Саемот за мебел – ЕВЕ ГО Каталогот со ПОПУСТИ (ФОТО + ВИДЕО)

Гужви во салоните за мебел на Југоекспорт Стил – Објавени саемските попусти

Почнаа промотивните цени – Погледнете ги предсаемските мебел попусти во Југоекспорт Стил

Најголема мебел акција во салоните на Југоекспорт Стил

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

Брз колач со јаболка

Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет

Чоко кокос коцки