ВИДЕО ХИТ: Ги стави макароните исправени во плех – ручек по кој ПОЛУДЕ светот

ВИДЕО ХИТ: Ги стави макароните исправени во плех – ручек по кој ПОЛУДЕ светот

Свари макарони, ги исправи на плех, додаде сос, стави чедар, па стави фолија на плехот.Ја доби највкусната пита, ова е СОВРШЕНО.

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text