Меки како душа, домот ќе замириса: Посни кифлички со ајвар (ВИДЕО)

Меки како душа, домот ќе замириса: Посни кифлички со ајвар (ВИДЕО)

Напавете посни и вкусни кифлички од кои ќе замириса цел дом. Овој рецепт за кифлички особено ќе ви се допадне бидејќи кифличките се прават со ајвар.Ова е се што ви треба:

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text