Супер и за ручек, и за со пиво: Поховани модри домати како од кафеана

Супер и за ручек, и за со пиво: Поховани модри домати како од кафеана

Со неколку намирници од кујната направете највкусни поховани модри патлиџани. Ова е деликатес кој е супер и за ручек, и за закуска, и за пријатели и за со пиво.

Повеќе на Готви.мк:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

 

singlepost_text