Почнува Саемот за мебел – ЕВЕ ГО Каталогот со ПОПУСТИ (ФОТО + ВИДЕО)

Почнува Саемот за мебел – ЕВЕ ГО Каталогот со ПОПУСТИ (ФОТО + ВИДЕО)

Југоекспорт Стил го објави саемските Каталог со попусти кој ќе важи во нивните салони, како и за време на Саемот за мебел кој ќе се одржи во Скопје од 21 до 26 Март годинава.

Промотивните каталози можете да ги погледнете на следниот линк: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Promotions

Локациите на салоните на Југоекспорт Стил се достапни на следниот линк: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Contact

Важно е да напоменеме дека Југоекспорт Стил нуди БЕСПЛАТЕН транспорт и монтажа низ цела Македонија. Исто така, Југоекспорт го отвори и првиот мебел e-shop во Македонија, односно овозможи директна нарачка и електронско плаќање преку нивната веб страна: www.jugoexportstil.com.mk

 

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Гужви во салоните за мебел на Југоекспорт Стил – Објавени саемските попусти

Почнаа промотивните цени – Погледнете ги предсаемските мебел попусти во Југоекспорт Стил

Најголема мебел акција во салоните на Југоекспорт Стил

ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

Брз колач со јаболка

Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет

Чоко кокос коцки