Немате време од работата? – овој ручек за 10 минути ќе биде на трпеза

Немате време од работата? – овој ручек за 10 минути ќе биде на трпеза

Ова е супер корисен рецепт за оние кои имаат многу работни обврски и секако малку време за готвење.Вкусен ручек кој за десет минути ќе биде на маса.

 

Повеќе на Готви.мк:

Прекрасно: Џенет Џексон бремена во својата 50 година (ФОТО)

Белите патики ќе бидат како нови – Еве како едноставно да ги исчистите

БРЗО И ЕВТИНО: Отстранете ги непријатните флеки од пот на вашите алишта

Корисен совет: Како да ги освежите и исчистите сунѓерите и џогерот

Дамки од црвено вино на тепихот? Исчистете ги за миг

Направете природен освежувач за воздух – Потребни ви се само 2 работи

singlepost_text