Гужви во салоните за мебел на Југоекспорт Стил – Објавени саемските попусти

Гужви во салоните за мебел на Југоекспорт Стил – Објавени саемските попусти

Југоекспорт Стил веќе ги објави саемските попусти кои ќе важат во нивните салони, како и за време на Саемот за мебел кој ќе се одржи од 21 до 26 Март.

Промотивните каталози можете да ги погледнете на следниот линк: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Promotions

Локациите на салоните на Југоекспорт Стил се достапни на следниот линк: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Contact

Југоекспорт Стил нуди бесплатен транспорт и монтажа низ цела Македонија. Исто така, Југоекспорт го отвори и првиот мебел e-shop во Македонија, односно овозможи директна нарачка и електронско плаќање преку нивната веб страна: www.jugoexportstil.com.mk

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Почнаа промотивните цени – Погледнете ги предсаемските мебел попусти во Југоекспорт Стил

Најголема мебел акција во салоните на Југоекспорт Стил

ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече

Неговото височество: Топло – ладен колач

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

Брз колач со јаболка

Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет

Чоко кокос коцки