ВИДЕО: Ви се залепи мастика на облеката? – извадете ја за секунда

ВИДЕО: Ви се залепи мастика на облеката? – извадете ја за секунда

Ако алатот во домот е стар и ‘рѓосан, се што ви треба е Кока-кола, а ако ви се залепи мастика, се што ви треба е лед.Корисни трикови кои го прават животот полесен.

 

Повеќе на Готви.мк:

10 „убијци“ на вишокот калории

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?