Деликатес од десерт: Баклава со мед

Деликатес од десерт: Баклава со мед

Направете совршен рецепт за баклава со мед.Рецептот е поставен на каналот на Јутјуб на Моја мала кухиња.

 

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

singlepost_text