5 начини како да ги искористите газираните пијалаци во домаќинството (ВИДЕО)

5 начини како да ги искористите газираните пијалаци во домаќинството (ВИДЕО)

Трикови кои сигурно успеваат со газирани пијалаци!

Иако на листата непожелни намирници за нашето здравје, сепак не е лошо да имате една лименка газиран пијалак во фрижидер.

Со газираните пијалаци можете да изведете разни трикови во домаќинството.

Еве и кои…

Повеќе вести на Готви.мк

Брзо и освежително: Смути од шумски плодови

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО: Рецепт за леб кој не се меси

ВИДЕО: Како да излупиме лук, јајце, банана и компир за 5 секунди?

ВИДЕО: Турски специјалитет – рецепт за вртена пита со месо и компири

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

singlepost_text