Почнаа промотивните цени – Погледнете ги предсаемските мебел попусти во Југоекспорт Стил

Почнаа промотивните цени – Погледнете ги предсаемските мебел попусти во Југоекспорт Стил

Додека сме во очекување на претстојниот Саем за мебел кој ќе се одржи на Скопскиот саем во периодот од 21 до 26 месецов, компанијата-симбол за квалитет и традиција во индустријата за мебел, Југоекспорт Стил со изненадување за своите потрошувачи.

Почнувајќи од минатата недела, тие објавија повеќе производи кои може да се купат со предсаемско намалување од 20 проценти:

Повеќе XXXL мебел промоции можете да погледнете на следниот линк: http://www.jugoexportstil.com.mk/Home/Promotions

Прочитај повеќе на Gotvi.mk:

Најголема мебел акција во салоните на Југоекспорт Стил

ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече

Неговото височество: Топло – ладен колач

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

Брз колач со јаболка

Трилече – неверојатно вкусен домашен специјалитет

Најдобар рецепт за домашен чизкејк

Чоко кокос коцки

singlepost_text