Направи дупка во пандишпанот – ДЕСЕРТ НА ДЕНОТ

Направи дупка во пандишпанот – ДЕСЕРТ НА ДЕНОТ

Направи дупка во пандишпанот, па го исполни со чоколада и доби нешто превкусно, кое е готово за миг.

Ова е постапката:

 

Прочитај поврзани Gotvi.mk рецепти:

Рафаело торта – рецепт кој сите ќе ви го бараат

ВИДЕО: Рецепт за еклер чоколадна торта која не се пече

ВИДЕО рецепт: Чоколадна бисквит торта која не се пече

За секоја прослава – Тигар торта

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта

Црно бела торта

Песок торта

singlepost_text