Нов вкус, пролетта е пред праг: Салата со јагоди и спанаќ

Нов вкус, пролетта е пред праг: Салата со јагоди и спанаќ

Супер вкусно, свежо, здраво и освежувачко.

Оваа салата е ем вкусна ем здрава.

Повеќе на Gotvi.mk:

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

Кинеска кујна: Како да зготвите брокула со пилешко

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

10 „убијци“ на вишокот калории

Ако појадувате ќе ослабете и ќе го забрзате метаболизмот – Еве како

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

singlepost_text