Ја исече јаболката па стави чепкалки – доби нешто совршено

Ја исече јаболката па стави чепкалки – доби нешто совршено

Со неколку јаболка и чепкалки направете супер декорации во кујната.Сите ќе ви завидуваат.

 

Amazing  By @tipbuzzfood

A post shared by @diy.amazingg on

Повеќе на Готви.мк:

ВИДЕО: Рецепт за домашна чоколадна торта од која застанува здивот

Најдобар рецепт за домашен чизкејк тука

Вистинска уметност: Рецепт за солена торта тука

Повеќе рецепти за десерти тука

Топ 5 рецепти за пролетни салати со марула

Многу вкусно – потпечена тава со пилешко месо и печурки

singlepost_text