ВАКА ТРЕБА, ВАКА НЕ ТРЕБА: Корисни трикови за кујна

ВАКА ТРЕБА, ВАКА НЕ ТРЕБА: Корисни трикови за кујна

Ова се супер корисни трикови, кои не служат само за во кујна.Како да врзете патики, како да пиете од лименка, како да исечете леб без да се скрши…

Погледнете и научете:

 

Follow me @diy.amazingg for more videos  By 5 minutes crafts

A post shared by @diy.amazingg on

Повеќе рецепти на Готви.мк:

Чоко палачинки со крем од ванила и јагоди

Рецепт за палачинки кои можете да ги јадете неограничено

За сите гурмани – Палачинки кватро салами

Посно: Палачинки без зејтин

Американски палачинки по врвен, а едноставен рецепт

Неодоливо вкусна: Домашна торта со јагоди

Овошен колач со јагоди

singlepost_text