Радост за децата – Направете чоколадно шише за неколку минути (ВИДЕО)

Радост за децата – Направете чоколадно шише за неколку минути (ВИДЕО)

Вистинско чоколадно задоволство кое ќе ги израдува најмалите, иако и возрасните нема да можат да одолеат 🙂

Потребни ви се чоколадо, чоколадни бонбони и едно пластично шише. Одлична идеја за претстојниот викен, погледнете:

Повеќе интересни и креативни видеа можете да најдете на YouTube каналот на Наталија: https://www.youtube.com/channel/UCL-UBnNOmBTCKnW_CLZjtQQ

Повеќе на Gotvi.mk:

ВИДЕО рецепт: Ќофтиња од компири и туна

ВИДЕО: Домашен рецепт за паштета од туна која се прави за 3 минути

Туна салата со фетучини

Туна салата

Брзо посно предјадење за целото семејство

singlepost_text