ЗА ГОЛЕМИОТ И СТРОГ ПОСТ: Полнети пиперки по рецептот на Баба

ЗА ГОЛЕМИОТ И СТРОГ ПОСТ: Полнети пиперки по рецептот на Баба

На каналот на Бабина кујна се појави рецепт за полнети пиперки кои се посни и идеално за Велигденскиот пост.Ова е се што ви треба и начинот на подготовка:

Повеќе на Готви.мк:

Диетално: Домашни брускети со домати и маслиново масло (видео)

Диетален појадок што ќе ве држи сити

Рецепт за облоги од ѓумбир кои го топат салото на стомакот

ВИДЕО: Направете природен пијалок за слабеење од 4 состојки

Како да ослабете според хороскопскиот знак?

Хороскопските знаци и храната – што треба да јадете, а која храна да ја избегнувате

Кое е омиленото јадење на принцот Чарлс?

ФОТО: Ѕирнете во Eqvita – ресторанот за здрава храна на Новак Ѓоковиќ

singlepost_text