ВИДЕО РЕЦЕПТ: Нареди шунка и кашкавал – доби нешто меко како душа

ВИДЕО РЕЦЕПТ: Нареди шунка и кашкавал – доби нешто меко како душа

Со шунка и кашкавал може да направите совршени меки ролнички за сечиј вкус. Евтино, брзо и лесно, се топат во уста.

 

Homemade ham & cheese pinwheels! @soyummy_foody

A post shared by FOODIE & MUNCHIES BKK (@foodie.munchies) on

Повеќе на Готви.мк:

Таљатели со зеленчук

Домашен рецепт со кој повеќе нема ни да помислите на цвекло од тегла

Релаксирајте се: Чај кој ги опушта мислите и мускулите

Смути на денот: Моркови во чаша

Чајот од шипка како лек

Пржена банана

Pad Thai со пилешко

singlepost_text